Niech słodki elf Cię do snu ukołysze, niech szmaragdowe ześle Tobie sny, utkany z gwiazd promiennych nocnej ciszy sen jak marzenie pięknych myśli Twych.
Byś we śnie swoim znalazł ukojenie, by Twoje troski rozwiał halny wiatr, a srebrny strumyk szemrzący tak senne i słodkie melodie Ci grał.
Na dobranoc dla misia buziaczek w pysia, śpij dobrze ty moja maskotko, tysiąc pieszczotek przesyła Twój Kotek.
Kołysanka: śnij dziecinko nieprzytomnie, a w śnie nie zapomnij o mnie.
Kolorowych snów, uśmiechu od ucha do ucha, pięknych bajek na dobranoc, własnego psa i kota, co dzień nowych przygód, butów siedmiomilowych i gwiazdki z nieba. Dobranoc milasku.
Jak tam moja rybka mała, do snu się przygotowała? Ząbki, uszka już umyła? Senna chmurka twarz spowiła?
Puk, puk, to ja - Twoja komórka. Proszę potrzymaj mnie troszeczkę w dłoni, przytul, pocałuj. Jest mi teraz bardzo miło i teraz możemy już zasnąć ...
Tu kontrola snu: śpisz dobrze? Nie jest Ci zimno? Nie łazi po Tobie robaczek? Nie śnią Ci się koszmary? OK śpij dalej. Za godzinę znowu to skontrolujemy!
Sny są po to by nas kusić, sny do grzechu chcą nas zmusić, sny są w raju i w łóżeczku, więc daj spać po północy!
Zobacz, noc już otuliła świat co wkoło Cię otacza i pył gwiezdny rozrzuciła, bo to jest jej wieczna praca.
Hej, Rycerzu! Przybądź ku pomocy! Otworze okienko pośród czarnej nocy.
Gdy będzie Ci smutno i słonko przestanie świecić na niebie, to spójrz do góry, bo jedna gwiazdka jest ode mnie dla CIEBIE!
Gdy śnisz pośród cichej nocy i płynie Ci smutna łza, to nie pytaj - kto Cię kocha, bo to zawsze będę ja.
Śpij - zamknij oczka - śnij, a ja będę Twym aniołem, Twą radością, smutkiem, żalem. Będę gwiadką na Twym niebie. Będę zawsze blisko Ciebie.
Budzę się z Twoim imieniem na ustach, zasypiam Ciebie wołając ...
Spójrz, świat powoli poddaje się nocy, wszystko pogrąża się w ciemności. Już pora na sen. Zamknijmy oczy i zaśnijmy wreszcie. Być może dziś spotkamy się we śnie.
Więc śpij spokojnie i nie martw się wcale, modlitwa moja otuli Twój sen, Ja wierzę już, że będę wysłuchana, śpij dobrze jutro nowy, piękny dzień.
Niech Ci noc przyniesie sny, w których będę ja i Ty, rozpaleni swą nagością, upojeni namiętnością, w nieskończonym szczytowaniu i cudownym ciał zjednaniu ...
Delikatnych jak Twój dotyk, pięknych jak Twoje oczy i słodkich jak Twój uśmiech snów życzę Ci tej i każdej następnej nocy ...
Ponieważ nie mam co robić, piszę tego SMS-a. Ponieważ nie mam co pisać, to już kończę i idę spać. Dobranoc kotek :)
By nigdy nie było porannej pobudki i wiał wiatr specjalny co rozwiewa smutki.
Słoneczko z nieba dawno zeszło już, więc i Ty kochanie oczka swoje zmruż, wtul się Misiu w podusię swą, bo wszyscy grzeczni chłopcy o tej porze już śpią! DOBRANOC
Rozbłysły gwiazdy na niebie, księżyc puszcza oczko do Ciebie, pod osłoną nocy tęsknią moje oczy. Noc ciemna, lecz wesoła więc piszę do swego Anioła. Piszę skromnie: Dobranoc, KOCHAM, nie zapomnij o mnie!
Wiesz, gwiazdeczka Tobie dzisiaj Piękną bajkę wnet opowie, swoim szeptem czarodziejskim porwie Cię w krainy nowe.
Śpij - zamknij oczka, śnij - a ja będę Twym aniołem, Twą radością, smutkiem, żalem. Będę gwiazdką na Twym niebie, będę zawsze obok Ciebie!
Opowiem Ci bajeczkę: AaaAaa, były sobie kotki dwa... Ach spij kochanie, jeśli gwiazdkę z nieba chcesz - dostaniesz! Wszystkie dzieci, nawet kiedy źle pogrążone są we śnie, a Ty jeden tylko nie! AaaAaa, Miłych snów!
Buziaczek w pysia, dla mojego misia, spij sobie słodko Ty moja maskotko, kilka pieszczotek przesyła Twój kotek.
Sen chodzi wokół łóżka, czeka aż zamknę oczy, by opowiedzieć mi o Tobie.
Królik, mrówka i kurczaczek, żabka, krówka i robaczek, misio, żuczek, słonik, żółw życzą Tobie miłych snów!
Do Ciebie tego smsa piszę, niech Cię do snu ukołysze! Tego smska poświęcam tobie, więc proszę... zachowaj go sobie! A gdy będziesz go czytała z rana to nie zapomnij o tym od kogo go dostałaś!
Dobranoc Słonko! Przytul główkę do poduszki, niech sen omota ciałko Twe, niech przyjdą do Ciebie dobre duszki i ukołyszą Cię. Kolorowych snów!
Wszystkie dzieci już zasnęły w kolorowych snu poduszkach, a Ty, czemu jeszcze nie ¶pisz? Proszę, kładź już się do łóżka.
Byś w śnie wypoczął po Twym dziennym trudzie, po tak męczącym uciążliwym dniu, abyś sił nabrał do pracy w posłudze miłość i dobroć wszystkim wkoło niósł.
© 2002-2024 smieszne-sms.pl | kontakt