Badz bardzo madra, badz bardzo mila, badz zawsze szczera, miej wszystkie mile zalety, niech z Ciebie wyrosnie Ideal kobiety.
Z okazji dnia kobiet, zycze Ci zbierania z zycia tylko najlepszych wrazen i spelnienia wszystkich marzen. I aby slonce na niebie swiecilo zawsze dla Ciebie.
Spelnienia wszystkich marzen, zadowolenia z siebie, radosci zyciowej i aby kazdy kolejny dzien byl Dniem Kobiet zycze Wam .... wspaniale, niepowtarzalne Panie!
Z okazji Dnia Kobiet pragne Wam zlozyc zyczenia, wszystkiego najlepszego, duzo szczescia, by w kazdym dniu roku usmiech na twarzy kazdej z Was goscil tak samo czesto, jak w tym dniu.
Najseredczniejsze zyczenia w tym wspanialym niepowtarzalnym dniu, wszystkim kobietom zycze jak najlepiej, ale prosze - nie udawajcie orgazmow :-)
Przyjmij zyczenia Babo kochana, od drugiej baby z samego rana. I niech dzien caly bedzie radosny, badz zdrowa Babo, oby do wiosny.
Kochana, stu lat w miłości i zdrowiu oraz szczęściu, emocji, szaleństwa, radości, przyjaźni, zabawy, rozkoszy, uniesień, charyzmy, sukcesów, spełnienia i wszystkiego, czego jeszcze zapragniesz.
Z okazji tego szczególnego dnia chciałbym Ci życzyć wszystkiego najlepszego, spełnienia wszyskich marzeń, zarowno tych malutkich jak i troszkę większych. Pamiętaj, że świat bez kobiet nie miałby sensu.
W dniu Twojego święta, chciałem Ci powiedzieć, że jesteś dla mnie najdroższa pod niebem!
Życzę Ci abyś odnalazła w ciszy swoje myśli i marzenia, w bliskich Ci osobach siłę i piękno stworzenia, w otaczającym świecie radość istnienia, w kolorach, smakach i zapachach wielkość natchnienia, a w sobie miłość.
Bądź bardzo mądra, bądź bardzo miła, bądź zawsze szczera, miej wszystkie miłe zalety, niech z Ciebie wyrośnie Ideał kobiety.
Życzenia na Dzień Kobiet mojej kochanej Pani składa ...
Z okazji Dnia Kobiet pragnę złożyć Ci życzenia, wszystkiego najlepszego, dużo szczęścia, by w każdym dniu roku uśmiech na Twej twarzy gościł tak samo często, jak w tym dniu.
© 2002-2024 smieszne-sms.pl | kontakt