Uwaga! Ilość wysyłek perwersyjnych tekstów została przekroczona! SIM Karta została zablokowana. Zgłoś się do punktu obsługi klienta.
Operator IDEA GSM. Twój wibrator powoduje zakłócenia w naszej sieci. Prosimy go wyłączyć i dokończyć ręcznie. Dziękujemy za współpracę. Twoja Idea
W związku z restrukturyzacją przepływu informacji prosimy o 3-krotne puknięcie w wyświetlacz telefonu celem potwierdzenia otrzymania tego smsa. Dziękujemy...
Uwaga! Pole magnetyczne. Książka adresowa z Twojego telefonu ulegnie zniszczeniu. Wyłącz telefon!
Tutaj automatyczny serwis informacyjny. Informujemy, że nie ma o czym informować.
UWAGA - Twój telefon złapał właśnie wirusa, który wykasował Ci książkę telefoniczną!
Z przykrością zawiadamiamy, że ten telefon znalazł się w Europejskim Biurze Telefonów Skradzionych. Prosimy o jego natychmiastowy zwrot.
Uwaga!!! Za 20 sekund zmieni się PIN Twojej komorki.
Wykryto ostatnio u ludzi zajoba złośliwego. Przyczyna: trzymanie telefonu w prawej ręce!
Dzień dobry! Tu operator sieci. Na prośbę abonentów blokujemy panu usługę SMS z powodu wysyłania nieprzyzwoitych wiadomości. W przypadku problemów proszę skontaktować się z BOKiem.
@*^^&()la% Error V.2.7 SimCard &%!laLX;/.[ RESET (*_DI*)&@@$&>< ? MEMORY. code 1129. ,,;óeśT236 POWER OFF !!! Msg. END )&*++46
Wiadomość od Twojego telefonu - MYJ CZĘŚCIEJ RĘCE BO MAM ALERGIĘ NA POT!
Twój telefon komórkowy wykonał nieplanowaną operację w adresie: x00v8 w module: mobile.vxd Wciśnij CTRL+ALT+DEL aby zrestartować telefon!
Tu Twoja sieć gsm. Proszę wyjmij baterię z komórki. Nadajemy przekaz specjalny.
Kochany użytkowniku naszej sieci komórkowej, niestety ze wzlędów technicznych Twój numer został usunięty z naszego łącza.
Uwaga! Silne przegrzanie procesora! Włóż komórkę do wody!
Na Pańską prośbę blokujemy Panu usługę SMS z powodu wysyłania nieprzyzwoitych wiadomości. W przypadku problemów proszę skontaktować się z BOKiem.
Dzień dobry! Tu operator sieci. Za 5 minut w pana telefonie uaktywni się alarm wibracyjny. Radzimy wsadzić go sobie w dupę i korzystać z promocji ...
Dziękujemy za zgłoszenie się do reality show pt. Dentysta-Sadysta. Niestety ma Pani za mało dziur w zębach aby wystąpić w programie. Proszę nie myć zębów do następnej edycji - prowadzący program Arnold Szczęka.
Sieć idea wprowadziła nowe taryfy, placisz w zależności od dlugości twojego penisa, w takim wypadku od dziś dzwonisz gratis. :)
Właśnie skończyłem wymazywać wszystkie kontakty z Twojego SIM-a - Twój SMSowy wirus.
© 2002-2024 smieszne-sms.pl | kontakt