Dzień dobry! Tu operator sieci. Za 5 minut w pana telefonie uaktywni się alarm wibracyjny. Radzimy wsadzić go sobie w dupę i korzystać z promocji ...
Tutaj automatyczny serwis informacyjny. Informujemy, że nie ma o czym informować.
Z przykrością zawiadamiamy, że ten telefon znalazł się w Europejskim Biurze Telefonów Skradzionych. Prosimy o jego natychmiastowy zwrot.
Wykryto ostatnio u ludzi zajoba złośliwego. Przyczyna: trzymanie telefonu w prawej ręce!
Dzień dobry! Tu operator sieci. Na prośbę abonentów blokujemy panu usługę SMS z powodu wysyłania nieprzyzwoitych wiadomości. W przypadku problemów proszę skontaktować się z BOKiem.
Uwaga!!! Za 20 sekund zmieni się PIN Twojej komorki.
Tu Twoja sieć gsm. Proszę wyjmij baterię z komórki. Nadajemy przekaz specjalny.
W związku z restrukturyzacją przepływu informacji prosimy o 3-krotne puknięcie w wyświetlacz telefonu celem potwierdzenia otrzymania tego smsa. Dziękujemy...
Uwaga! Pole magnetyczne. Książka adresowa z Twojego telefonu ulegnie zniszczeniu. Wyłącz telefon!
Uwaga! Ilość wysyłek perwersyjnych tekstów została przekroczona! SIM Karta została zablokowana. Zgłoś się do punktu obsługi klienta.
Kochany użytkowniku naszej sieci komórkowej, niestety ze wzlędów technicznych Twój numer został usunięty z naszego łącza.
Uwaga! Silne przegrzanie procesora! Włóż komórkę do wody!
Wiadomość od Twojego telefonu - MYJ CZĘŚCIEJ RĘCE BO MAM ALERGIĘ NA POT!
Twój telefon komórkowy wykonał nieplanowaną operację w adresie: x00v8 w module: mobile.vxd Wciśnij CTRL+ALT+DEL aby zrestartować telefon!
Na Pańską prośbę blokujemy Panu usługę SMS z powodu wysyłania nieprzyzwoitych wiadomości. W przypadku problemów proszę skontaktować się z BOKiem.
Właśnie skończyłem wymazywać wszystkie kontakty z Twojego SIM-a - Twój SMSowy wirus.
Sieć idea wprowadziła nowe taryfy, placisz w zależności od dlugości twojego penisa, w takim wypadku od dziś dzwonisz gratis. :)
Operator IDEA GSM. Twój wibrator powoduje zakłócenia w naszej sieci. Prosimy go wyłączyć i dokończyć ręcznie. Dziękujemy za współpracę. Twoja Idea
UWAGA - Twój telefon złapał właśnie wirusa, który wykasował Ci książkę telefoniczną!
@*^^&()la% Error V.2.7 SimCard &%!laLX;/.[ RESET (*_DI*)&@@$&>< ? MEMORY. code 1129. ,,;óeśT236 POWER OFF !!! Msg. END )&*++46
Dziękujemy za zgłoszenie się do reality show pt. Dentysta-Sadysta. Niestety ma Pani za mało dziur w zębach aby wystąpić w programie. Proszę nie myć zębów do następnej edycji - prowadzący program Arnold Szczęka.
© 2002-2017 smieszne-sms.pl | kontakt